Majowe praktyki zawodowe w Niemczech i w Anglii za nami…

We wtorek, 14 czerwca 2016 r. odbyło się uroczyste podsumowanie zagranicznych praktyk zawodowych uczniów klas III, którzy w maju, przez 4 tygodnie uczestniczyli w projekcie Mobilnie ku przyszłości w zawodzie w ramach projektu Erasmus+.

Na spotkaniu gościliśmy pana Starostę Leszka Waszkiewicza, pana wicestarostę Zbigniewa Batko oraz pana naczelnika wydziału edukacji – Dariusza Glazika. Uczestnicy projektu w bardzo ciekawy sposób przedstawili  swoje wrażenia, wspomnienia i doświadczenia z pobytu w Niemczech lub w Anglii. Młodszych uczniów zachęcamy do obejrzenia prezentacji i zdjęć ze staży, które dostępne są na stronie szkoły pod zakładką Praktyki i staże – Erasmus+ Niemcy/Anglia 2016. Również w przyszłym roku szkolnym czeka na Was kolejna możliwość wyjazdu na zagraniczną praktykę w ramach programu Erasmus+.