Kongres Maksimum Osiągnięć.

W dniu 23 czerwca uczniowie naszej szkoły: Sara Bojanowska, Hubert Pupka Lipiński i Natalia Riopka wraz z opiekunem Natalią Grzywnowicz, wzięli udziału w jednym z najważniejszych i najbardziej prestiżowych wydarzeń 2016 roku w Trójmieście – kongresie Maksimum Osiągnięć. Bilety na to wydarzenie ufundował prezes firmy OMIDA Bartłomiej Glinka, z którą szkoła nawiązała współpracę.

Spotkanie to odbyło się w sali koncertowej w  Filharmonii Bałtyckiej. Uczniowie wzięli udział w warsztatach z Brianem Tracy, jednym z najlepszych mówców na świecie, który przedstawił swój autorski program „Zarządzanie przez cele”.

Ponadto mieliśmy możliwość wysłuchać interesujących prelegentów takich jak: Jakub Bączek, Marek Stelmaszak, Jacek Walkiewicz, Wojciech Echelberger, Sebastian Kotow, Bartłomiej Glinka, Krzysztof Hillar, Barbara Piasek, Andrzej Zdanowski.