Zespół Szkół Ekonomiczno-Usługowych im. Stanisława Staszica w Bytowie


              
Projekt - „Dobry zawód- lepsza przyszłość”
Informacja o projekcie Kompetentni na starcie
Remont i przebudowa sali do lekcji fizyki na salę do zajęć nauki gastronomii wraz z wyposażeniem w Zespole Szkół Ekonomiczno – Usługowych

Dyplomacja i savoir – vivre

Jak zachowuje się prawdziwa dama i gentleman, jak zrobić dobre wrażenie na osobie przeciwnej płci ?

Co wypada, a co nie? Są to pytania, na które odpowiedź usłyszeli uczestnicy kursu Dyplomacja i savoir – vivre. W sobotę 1 kwietnia w naszej szkole odbył się pierwszy kurs w ramach projektu “Dobry zawód – lepsza przyszłość”. Prowadzącym był pan Mariusz Jabłoński, który swoją prezencją i wiedzą oczarował wszystkich uczestników. Uczniowie poznali między innymi zasady przedstawiania siebie i innych, witania się, przechodzenia na “Ty”oraz zachowania się w różnych sytuacjach życiowych. Była to pierwsza część kursu, następna odbędzie się 23 i 24 kwietnia, wówczas młodzież uczyć się będzie obsługiwać gości o różnych osobowościach.

Comments are closed.