Zespół Szkół Ekonomiczno-Usługowych im. Stanisława Staszica w Bytowie


              
Projekt - „Dobry zawód- lepsza przyszłość”
Informacja o projekcie Kompetentni na starcie
Remont i przebudowa sali do lekcji fizyki na salę do zajęć nauki gastronomii wraz z wyposażeniem w Zespole Szkół Ekonomiczno – Usługowych

Literacki sukces Oli

Literacki sukces odniosła uczennica maturalnej klasy Aleksandra Maikowska. Ola znalazła się w gronie laureatów  XXXIII Międzynarodowego Konkursu Literackiej Twórczości Dzieci i Młodzieży im. Wandy Chotomskiej zdobywając zaszczytne IV miejsce. „Miłość i inne zdarzenia losowe” opowiadanie autorstwa Oli zostało docenione przez jury i nagrodzone w kategorii szkół ponadgimnazjalnych. Warto zaznaczyć, że autorka opowiadania jest wierną czytelniczą i recenzentką.

Serdeczne gratulacje i życzenia dalszych sukcesów w twórczości literackiej

Comments are closed.