Warto wiedzieć więcej o ubezpieczeniach społecznych

Zgodnie z hasłem tegorocznej Olimpiady Wiedzy o Ubezpieczeniach Społecznych uczniowie klasy III Technikum Handlowego udali się wczoraj do inspektoratu ZUS w Bytowie. Celem wycieczki było  pogłębianie i utrwalenie wiedzy o ubezpieczeniach, a także zapoznanie się z strukturą organizacyjną jednostki. Zostaliśmy mile przyjęcie przez pracowników, naszym opiekunem w trakcie zwiedzania była Pani Renata Cichosz. Uczniowie mieli okazje wcielić się w rolę petentów ZUS, zobaczyliśmy jak funkcjonuje każdy dział organizacyjny oraz poznaliśmy na podstawie filmu historię tworzenia się ZUS w Polsce. Na koniec zostaliśmy obdarowani gadżetami z logo ZUS. Opiekunami wycieczki była Barbara Wiśniewska oraz Katarzyna Koterba.