Zespół Szkół Ekonomiczno-Usługowych im. Stanisława Staszica w Bytowie


              
Projekt - „Dobry zawód- lepsza przyszłość”
Informacja o projekcie Kompetentni na starcie
Remont i przebudowa sali do lekcji fizyki na salę do zajęć nauki gastronomii wraz z wyposażeniem w Zespole Szkół Ekonomiczno – Usługowych

Mistrzostwa Pierwszej Pomocy Polskiego Czerwonego Krzyża i Obrony Cywilnej

Dnia 25.04.17r.w I LO w Bytowie odbyły się Mistrzostwa Pierwszej Pomocy Polskiego Czerwonego Krzyża i Obrony Cywilnej. Reprezentacja naszej szkoły w składzie: Patrycja Wantoch Rekowska, Dariana Niklas, Sara Bojanowska, Paulina Trapp i Bartosz Ulanowski wspaniale poradziła sobie w obu etapach: teoretycznym i praktycznym zajmując I miejsce. Zawodnicy otrzymali puchar,dyplom i nagrody indywidualne wręczone przez starostę Leszka Waszkiewicza.

Klasyfikacja końcowa:

I miejsce ZSEU Bytów
II miejsce I LO Bytów
III miejsce ZSP Łodzierz
IV miejsce ZSOiT Miastko
V miejsce ZSP Bytów

Comments are closed.