Targi Edukacyjne

19 kwietnia odbyły się Targi Edukacyjne prezentujące szkolnictwo zawodowe naszego powiatu.Targi Edukacyjne
Uczniowie gimnazjów mogli zapoznać się z ofertą edukacyjną szkół ponadgimnazjalnych powiatu bytowskiego: ZSP w Bytowie, ZSP w Łodzierzy, ZSOiT w Miastku i ZSE-R w Bytowie. Nasi uczniowie prezentowali ofertę edukacyjną Ekonoma na rok 2013/2014. Gimnazjaliści, ich rodzice i nauczyciele mieli możliwość uzyskania pełnej informacji nt. kierunków, nauczanych przedmiotów, warunków lokalowych, wyposażenia szkoły, zajęć praktycznych, wymiany zagranicznej itd.
  Uczniowie ZSE-R promowali szkołę za pomocą filmów, prezentacji multimedialnych, plakatów, ulotek, broszur, a także praktycznych pokazów (obsługa wagi połączonej z kasą fiskalną, posługiwanie się specjalistycznymi programami komputerowymi, składanie ręczników i serwetek, prezentacja własnych wypieków …).
  Reprezentanci naszej szkoły z dużym zaangażowaniem zachęcali młodszych kolegów do wyboru Ekonoma i zapraszali  na Dzień Otwarty, który odbędzie się w najbliższy piątek.