Zespół Szkół Ekonomiczno-Usługowych im. Stanisława Staszica w Bytowie


              
Projekt - „Dobry zawód- lepsza przyszłość”
Informacja o projekcie Kompetentni na starcie
Remont i przebudowa sali do lekcji fizyki na salę do zajęć nauki gastronomii wraz z wyposażeniem w Zespole Szkół Ekonomiczno – Usługowych

Projekt edukacyjny Inspiracje

W ramach projektu edukacyjnego Inspiracje prowadzonego przez Fundacje Inspirujące przykłady klasa pierwsza technik spedytor udała się do Gdańska. Cała klasa uczestniczyła w warsztatach prowadzonych przez Centrum Rozwoju Talentów. Dowiedzieli się jak ważną rolę odgrywa wspólne działania. Po ciekawych zajęciach jedna grupa udała się do firmy Omida Logistics, która   świadczy usługi z zakresu spedycji morskiej, drogowej oraz lotniczej. Zapewnia również transport krajowy oraz międzynarodowy. Na miejscu zapoznali się z pracą poszczególnych działów. Uczestniczyli również w bardzo ciekawym spotkaniu z Prezesem Zarządu panem Bartłomiejem Glinka. Druga grupa w tym czasie zapoznała się działalnością firmy Ekoinbud/Ekologiq- producenta całorocznych domów drewnianych w technologii energooszczędnej. Uczestniczyła w spotkaniu z Prezesem Tomaszem Balcerowskim. Młodzież zobaczyła jak wygląda proces produkcyjny poszczególnych elementów. Zwiedzała również budowę pasywnego domu.

 

Comments are closed.