Zespół Szkół Ekonomiczno-Usługowych im. Stanisława Staszica w Bytowie


              
Projekt - „Dobry zawód- lepsza przyszłość”
Informacja o projekcie Kompetentni na starcie
Remont i przebudowa sali do lekcji fizyki na salę do zajęć nauki gastronomii wraz z wyposażeniem w Zespole Szkół Ekonomiczno – Usługowych

Wycieczka do Gdańska

Dnia 26 października br. uczniowie klasy IV TOT/HOT uczestniczyli w klasowej wycieczce do Gdańska. Pierwszym punktem docelowym było Muzeum II wojny światowej, które wywarło duże wrażenie wśród uczniów. Była to pamiętna lekcja historyczna, która z pewnością zostawiła ślad w ich młodych umysłach.

Ograniczony czas nie pozwolił na dogłębne zapoznanie się z treścią wystawy. Z pewnością wielu uczniów z przyjemnością powróci do tego miejsca. Muzeum spotyka się z aprobatą nie tylko Polaków, ale i obcokrajowców, dla których wszystkie muzealne obiekty zostały opisane zarówno w języku polskim jak i angielskim. kolejnym punktem wycieczki była Fun Arena, gdzie uczniowie przeżyli fascynującą przygodę, łącząc swoje siły w Escape room’ach. W ciągu 60 minut wykorzystywali swoje detektywistyczne zdolności i przenieśli się w świat rodem z prawdziwych filmów akcji. Była to emocjonująca walka z czasem. Oczywiście jak przystało na nastolatków, czas pomiędzy atrakcjami wypełniała Galeria Bałtycka.

 

Comments are closed.