Zespół Szkół Ekonomiczno-Usługowych im. Stanisława Staszica w Bytowie


              
Projekt - „Dobry zawód- lepsza przyszłość”
Informacja o projekcie Kompetentni na starcie
Remont i przebudowa sali do lekcji fizyki na salę do zajęć nauki gastronomii wraz z wyposażeniem w Zespole Szkół Ekonomiczno – Usługowych

1 TH, 2 TLH oraz 4 TH odwiedziły bytowski zakład Wireland

Na początku listopada klasy 1 TH, 2 TLH oraz 4 TH odwiedziły  bytowski zakład Wireland.

Jest to firma zajmująca się kompleksowym wyposażaniem sklepów, projektowaniem stojaków reklamowych, paneli ogrodzeniowych itp. Opiekunami wycieczki były Pani Katarzyna Koterba, Pani Beata Knuth oraz Pani Beata Pradella. Na miejscu przywitali nas Pani Ewa Polzenius (kierownik działu marketingu) oraz Pan Jan Borkowski (kierownik działu produkcji).

Pracownicy firmy oprowadzili nas po całym zakładzie, zarówno części produkcyjnej, jak i biurowej. Odwiedziliśmy dział ogrodzeń, w którym dowiedzieliśmy się jak produkowane są ogrodzenia oraz z czego są wykonane. Dowiedzieliśmy się, że malarnia w Wireland jest najstarszą taką na Pomorzu. W tym dziale dowiedzieliśmy się jak maluje, pakuje i przygotowuje się wyroby gotowe do wysyłki. Obejrzeliśmy także dział cięcia laserowego, w którym znajdowały się dwa najnowsze na Pomorzu lasery. Byliśmy pod wrażeniem ich możliwości. Był też dział stolarni, w którym powstawały meble drewniane do sklepów. Ostatnim elementem było zwiedzanie działu sprzedaży, działu handlu zagranicznego firmy oraz sali konferencyjnej, w której znajdowała się ekspozycja wyrobów przedsiębiorstwa. Pracownicy firmy Wireland cierpliwie odpowiadali na każde pytanie i zapraszali nas w przyszłości do pracy 😉

Comments are closed.