Zespół Szkół Ekonomiczno-Usługowych im. Stanisława Staszica w Bytowie


              
Projekt - „Dobry zawód- lepsza przyszłość”
Informacja o projekcie Kompetentni na starcie
Remont i przebudowa sali do lekcji fizyki na salę do zajęć nauki gastronomii wraz z wyposażeniem w Zespole Szkół Ekonomiczno – Usługowych

Pasowanie na kucharza.

Trzydziestu uczniów I klasy TŻiUG ubranych  w niebieskie bluzy kucharskie, po raz pierwszy założyło czepki kucharskie i złożyło ślubowanie. Młodzież ślubowała, że będzie pilnie się uczyć i rozwijać swoje pasje kulinarne. Uroczystość ta, jest dla uczniów bardzo ważnym wydarzeniem praktykowanym w naszej szkole od 4 lat. W organizację wydarzenia zaangażowała się klasa II przygotowując wesołą część artystyczną  i pyszny tort.  W tak ważnym dniu uczniom towarzyszyli rodzice, a wśród gości byli przedstawiciele lokalnych restauracji.

Comments are closed.