Studniówka klasy IV TŻ

1 lutego 2014 roku w Borzyszkowach odbyła się studniówka klasy IV TŻ. Wszyscy uczniowie czekali na ten dzień, starannie przygotowując się do niego. Dla podkreślenia charakteru balu maturalnego rozpoczęli go od tradycyjnego poloneza. Następnie uczniowie klasy IV TŻ wygłosili przemowę, w której między innymi przypomnieli swoim rówieśnikom lata wspólnie spędzone w szkole. Nie zabrakło również podziękowań dla rodziców i nauczycieli. Zanim wszyscy usiedli do stołów by świętować ten piękny dzień pan dyrektor Stanisław Kożyczkowski oraz przesympatyczna wychowawczyni Pani Beata Knuth wygłosili przemówienie. Cała klasa bawiła się fantastycznie do białego rana. Ten wieczór będzie dla uczniów wspomnieniem na całe życie.