Spotkanie – wręczenie nagród w konkursie na biznesplan

logo projektu

Pomysły na własną firmę były różnorodne; m.in. zakład krawiecki produkujący kostiumy balowe i smokingi, ice bar, poradnia dietetyki i klub fitness, produkcja opakowań ekologicznych z lnu, usługi przewozu osób, ośrodek dla ludzi starszych, hotele, SPA, tworzenie stron internetowych, sklep ze zdrową żywnością.

3 najwyżej ocenione prace:

I miejsce (77 pkt.)  Karolina Dzierzyńska, ZSP Łodzierz – Firma transportowo-spedycyjna

II miejsce (76 pkt.) Iwona Głodowska, ZSER Bytów – Gospodarstwo agroturystyczne prowadzące rehabilitację dla dzieci.

III miejsce (75 pkt.) Magdalena Sycz, ZSOiT Miastko – organizacja imprez okolicznościowych

Nagrodami w konkursie były bony na zakup sprzętów komputerowych o łącznej wartości 4 tys. zł