Zespół Szkół Ekonomiczno-Usługowych im. Stanisława Staszica w Bytowie


              
Projekt - „Dobry zawód- lepsza przyszłość”
Informacja o projekcie Kompetentni na starcie
Remont i przebudowa sali do lekcji fizyki na salę do zajęć nauki gastronomii wraz z wyposażeniem w Zespole Szkół Ekonomiczno – Usługowych

„Noc Biblioteki” i promocja tomiku poetyckiego Jarosława Juchniewicza „TRANSMISJA”

W ramach NOCY BIBLIOTEKI 27.10.2023r o godz 17.00 Pomorska Biblioteka Pedagogiczna w Słupsku, filia w Bytowie miała miejsce promocja tomiku Jarosława Juchniewicza „TRANSMISJA” oraz wernisaż malarstwa Katarzyny Datkiewicz.

Natomiast młodzież z ekonoma: Mariia Havrylenko (II HOT) oraz Natalia Dzika (IV TE) zadbały o oprawę uroczystości, recytując wiersze poety, zaś Polina Lutsenko (II HOT) zaśpiewała pieśń „Melowin – Witryna”.

Comments are closed.