Dar serca

Dnia 7 i 8 stycznia 2016 roku uczniowie Technikum Żywienia i Usług Gastronomicznych  wypiekali przepyszne słodkie bułeczki, które następnie sprzedawali. Słodkości kupowali uczniowie i  nauczyciele. Pieniądze ze sprzedaży wypieków przeznaczone zostały na WOŚP. Z naszej akcji zebraliśmy około 350 zł. Przedsięwzięcie okazało się wyjątkowo udane. Wypiekaniu ciast towarzyszył dobry humor i świetna zabawa. Uczniom, nauczycielom i samorządowi szkolnemu zaangażowanym w akcję serdecznie dziękujemy za współpracę. Mamy nadzieję że bułeczki  smakowały.  Jesteśmy dumni i dziękujemy za „dar serca”.