Spotkanie z pilotem wycieczek

15.02.2017r. gościliśmy w naszej szkole pracownika Biura Turystycznego BIT z Bytowa p. Krzysztofa Winiarskiego, który przybliżył uczniom II i III TOT zagadnienia związane z pracą pilota wycieczek. Uczniowie zapoznali się z zakresem zadań i obowiązków pilota wycieczek. Podczas spotkania p. Krzysztof przedstawił szereg realnych sytuacji mogących wystąpić podczas pracy pilota, zwrócił uwagę na dokumenty gromadzone w teczce imprezy turystycznej, współpracę z kierowcą, a także na bezpieczeństwo uczestników wycieczek. Wszyscy uczniowie z wielkim zainteresowaniem wysłuchali wypowiedzi p. Krzysztofa, mieli również możliwość zadawania pytań. Gość wprowadził bardzo przyjazną i sympatyczną atmosferę, za co serdecznie dziękujemy.