Zajęcia z wolontariuszami z Włoch i Hiszpanii

21 lutego naszą szkołę odwiedzili wolontariusze z Włoch i Hiszpanii, Marco i Claris, którzy przyjechali do Bytowa w ramach projektu Erasmus. Na co dzień prowadzą oni zajęcia w Inkubatorze Przedsiębiorczości w ramach współpracy z fundacją Parasol. W ZSEU poprowadzili lekcje, na których przybliżyli uczniom kulturę i tradycje swoich krajów. Przygotowali ciekawe prezentacje oraz filmiki, które młodzież z zainteresowaniem obejrzała. Ponadto, uczniowie mieli możliwość zadawania pytań, na które Marco i Claris chętnie odpowiadali. Spotkanie to cieszyło się dużym zainteresowaniem wśród młodzieży, dlatego nasi wolontariusze na pewno jeszcze nas odwiedzą.