Kultura i tradycje

W naszej szkole gościli studenci: indonezyjka Lita Hutami, węgierka Veronika Szabo, chinka Sunny Liu i brazylijczyk Yvri Castilha da Silva.  Zagraniczni goście odbywali praktyki organizowane przez AIESEC. Jest to  globalna organizacja prowadzona przez młodych ludzi, która od ponad 65 lat realizuje program praktyk i wolontariatów, docierając do 124 krajów i terytoriów. W Polsce jest obecna w 17 największych ośrodkach akademickich, m.in na Uniwersytecie Gdańskim.  Studenci, podczas spotkań, przybliżali naszym uczniom swoją kulturę, tradycje, system edukacyjny. Podczas pobytu w Bytowie mieszkają u dwójki naszych uczniów.