Zespół Szkół Ekonomiczno-Usługowych im. Stanisława Staszica w Bytowie


              
Projekt - „Dobry zawód- lepsza przyszłość”
Informacja o projekcie Kompetentni na starcie
Remont i przebudowa sali do lekcji fizyki na salę do zajęć nauki gastronomii wraz z wyposażeniem w Zespole Szkół Ekonomiczno – Usługowych

Zajęcia w terenie – Góra Siemierzycka

27 września 2023 r.  trzecia klasa technikum organizacji turystyki miała okazję poznania atrakcji turystycznych okolic Rekowa. Zajęcia w terenie poprowadziła Pani Katarzyna Schuetza, pracownik Informacji Turystycznej zlokalizowanej nad j. Wiejskim w Rekowie. Wspólnie z prowadzącą zajęcia, uczniowie udali się na ścieżkę przyrodniczą prowadzącą przez najwyższe wzniesienie Pojezierza Bytowskiego – Górę Siemierzycką i biegnącą wśród wzniesień morenowych obok pięknych, czystych jezior lobeliowych.

Spotkanie zakończyło się w Informacji Turystycznej gdzie prowadząca omówiła działania punktu IT oraz przekazała materiały promujące Gminę Bytów.

Comments are closed.