Zespół Szkół Ekonomiczno-Usługowych im. Stanisława Staszica w Bytowie


              
Projekt - „Dobry zawód- lepsza przyszłość”
Informacja o projekcie Kompetentni na starcie
Remont i przebudowa sali do lekcji fizyki na salę do zajęć nauki gastronomii wraz z wyposażeniem w Zespole Szkół Ekonomiczno – Usługowych

Wycieczka do Gdańska

29.09.23r. miała miejsce wycieczka klas ITSH i I TŻ do Gdańska. Punktualnoe o 8.00 wyjechaliśmy z parkingu przy ul. Wolności). O godzinie 10.00 przyjechałyśmy do Polsat Plus Areny w Gdańsku (paintball i escape room). W Escaperooms braliśmy udział w grach akcji typu escape – wydostań się z pokoju. Jedyne, co musieliśmy zrobić, to wydostać się z zamkniętego pokoju w 60 minut. W pokojach było wiele przedmiotów, kodów, ukrytych wskazówek. Naszym zadaniem było wyjść z pokoju, ale tylko dzięki współpracy i integracji. Mistrz gry stale monitorował naszą rozgrywkę. Natomiast druga grupa uczestników wycieczki w trefie Zoltar arenie grała w paintballa elektronicznego.

Uczestnicy gry, wyposażeni w karabin i kamizelkę z sensorami zliczającymi i sygnalizującymi trafienia sprawdzają swój refleks i umiejętności w prawdziwym labiryncie pomieszczeń na arenie „ZOLTAR Apokalipsa”! Elektroniczny paintball to nieograniczone możliwości rozgrywek, bez konieczności schodzenia z pola walki po jednym trafieniu.

Większą dynamikę gry zapewniała nam możliwość wprowadzenia respawnu (odnowienia życia).

0  godzinie 13. 30 miał miejsce  przejazd do galerii forum i krótka przerwa obiadowa. Jedną z atrakcji był film „Duchy Wenecji” – pełen napięcia, niepokojący thriller, który powstał na kanwie powieści Agathy Christie pt. „Wigilia Wszystkich Świętych”. Film wyreżyserował zdobywca Oscara® Kenneth Branagh, który jednocześnie wystąpił w roli słynnego detektywa Herkulesa Poirota. Akcja filmu rozgrywa się tuż po zakończeniu II wojny światowej w Wenecji w wigilię Wszystkich Świętych. Herkules Poirot, spędzający dobrowolnie emeryturę w najwspanialszym mieście świata, bierze udział w seansie spirytystycznym odbywającym się w popadającym w ruinę pałacu. Film powstał na podstawie scenariusza autorstwa nominowanego do Oscara® Michaela Greena. O godzinie 18.30 miał miejsce powrót do Bytowa.

Comments are closed.