Zespół Szkół Ekonomiczno-Usługowych im. Stanisława Staszica w Bytowie


              
Projekt - „Dobry zawód- lepsza przyszłość”
Informacja o projekcie Kompetentni na starcie
Remont i przebudowa sali do lekcji fizyki na salę do zajęć nauki gastronomii wraz z wyposażeniem w Zespole Szkół Ekonomiczno – Usługowych

„Make sport, not war”

Magdalena Breza z klasy 5TŻ w sierpniu 2023r reprezentowała Polskę na Mistrzostwach Europy U20 w Jerozolimie, w Izraelu.

Była jedną z trzech reprezentantek, które uzyskały minimum do udziału w tym wydarzeniu. Magda uzyskała wynik 2.07.57, zajmując 9 miejsce w Europie. Gratulujemy naszej uczennicy i życzymy dalszych sukcesów.

Magda z entuzjazmem opowiada o rywalizacji sportowej, o emocjach i swoich przeżyciach podczas Mistrzostw. „Dziś na terenie Izraela panuje stan wojny , trudno jest się z tym pogodzić, trudno jest to zrozumieć. Chciałabym wykrzyczeć Światu- „ Make sport, not war”! „ – mówi Magda. My również przyłączamy się do tego okrzyku.

Comments are closed.