Zespół Szkół Ekonomiczno-Usługowych im. Stanisława Staszica w Bytowie


              
Projekt - „Dobry zawód- lepsza przyszłość”
Informacja o projekcie Kompetentni na starcie
Remont i przebudowa sali do lekcji fizyki na salę do zajęć nauki gastronomii wraz z wyposażeniem w Zespole Szkół Ekonomiczno – Usługowych

„MŁODY KIEROWCA”

Uczniowie klasy III TSL wraz z p. Lidią Ryngwelską-Saldat i p. Beatą Pradellą wzięli udział w programie „MŁODY KIEROWCA”, który promował bezpieczeństwo w ruchu drogowym. „MŁODY KIEROWCA” to bezpłatny program edukacyjny dla uczniów, którzy chcą podnieść swoje umiejętności za kierownicą. Szkolenie odbyło się 1 marca 2024 r. w Ośrodku Doskonalenia Techniki Jazdy Autodrom Pomorze w Pszczółkach. Uczniowie uczestniczyli w prezentacji na temat bezpieczeństwa w ruchu drogowym, spotkaniu z rzecznikiem Komendy Powiatowej Policji w Pruszczu Gdańskim oraz testach sprawnościowych obejmujących: korzystanie z symulatora dachowania oraz symulatora zderzeń, najazd na płytę poślizgową, a także refleksomierza i alkogogli. Wszystkim polecamy wzięcie udziału w programie „MŁODY KIEROWCA”. Dla nas było to połączenie lekcji teoretycznej z praktyką. Wróciliśmy zadowoleni i pełni emocjonujących wrażeń Zresztą zobaczcie sami!!!

Comments are closed.