Zespół Szkół Ekonomiczno-Usługowych im. Stanisława Staszica w Bytowie


              
Projekt - „Dobry zawód- lepsza przyszłość”
Informacja o projekcie Kompetentni na starcie
Remont i przebudowa sali do lekcji fizyki na salę do zajęć nauki gastronomii wraz z wyposażeniem w Zespole Szkół Ekonomiczno – Usługowych

„Srebrna Tarcza” w Rankingu Liceów i Techników Perspektywy 2024

21 marca 2024r. Odbyła się gala uroczystego wręczenia dyplomów w Pomorskim Rankingu Liceów i Techników Perspektywy 2024 r. Całe wydarzenie miało miejsce w budynku Centrum Kompetencji STOS w Gdańsku. Nasza szkoła uplasowała się na 8 miejscu w Pomorskim Rankingu Techników 2024 i ponownie zdobyła srebrną tarczę. Jest to wielki zaszczyt. Uroczystość zakończyła się zasadzeniem dwóch Drzew Talentów na Politechnice Gdańskiej, na terenie parku przy budynku CK STOS.

Comments are closed.