Wyjazd branżowy do hotelu

13 listopada 2013 r. odbył się wyjazd branżowy uzupełniający program nauczania przedmiotów zawodowych, finansowany z funduszy europejskiego projektu „W zawodzie jak ryba w wodzie”. Uczniowie klasy II TOT/HOT oraz III TOT/HOT mieli okazję zapoznać się z pracą, funkcjonowaniem i strukturą sieci hoteli Hilton. Pracownicy hotelu pokazali uczestnikom wycieczki pokoje w różnym standardzie, sale konferencyjne a także restauracje i strefę rekreacyjną Wellness & Spa. Największe wrażenie zrobił na uczniach apartament prezydencki.
Dopełnieniem wycieczki był pilotaż po gdańskiej starówce przeprowadzony przez uczniów klasy II TOT z zaprzyjaźnionej sopockiej szkoły. Przedstawiali oni najciekawsze historycznie i architektonicznie miejsca. W ramach współpracy szkół i wspólnych ćwiczeń,  w następną środę uczniowie z Trójmiasta przyjadą do Bytowa. Uczniowie naszej szkoły  z klasy II TOT będą oprowadzać po Bytowie i prezentować uroki naszego miasta.

Dodatkowe zdjęcia umieszczone przez szkołę w Sopocie.