Finalistami TWIUHM zostali uczniowie naszej szkoły.

Zakończyły się zmagania w ogólnopolskim Turnieju Wiedzy i Umiejętności Handlowo-Menedżerskich.

Łukasz Lass oraz Lucjan Januszewski w dniach 3-4.04.2014r. tygodniu reprezentowali szkołę podczas centralnego etapu Turnieju Wiedzy i Umiejętności Handlowo-Menedżerskich. Finał zawodów odbył się tym razem w Zespole Szkól Ekonomicznych w  Rzeszowie.

Po trudach długiej podróży uczniowie brali aktywny udział w konkursie, który składał  się z dwóch części. Łukasz i Lucjan musieli wykazać się dużą wiedzą ekonomiczną, wypełniali nie tylko testy  teoretyczne , ale także wykonywali zadania praktyczne.

Uczniowie zdobyli tytuł finalisty XIX TWIUHM, co gwarantuje im zwolnienie z pisemnej części egzaminu zawodowego.

Serdecznie  gratulujemy.