Kolejna edycja staży zagranicznych

19.06.2015 odbyło się podsumowanie majowego wyjazdu uczniów klas III na praktykę zawodową do Niemiec i do Wielkiej Brytanii. 25 osób uczestniczyło w 4-tygodniowej praktyce zawodowej poza granicami kraju w ramach projektu Erasmus+:  „Mobilnie ku przyszłości w zawodzie”.  Uczestnicy relacjonowali swój pobyt za granicą, opowiadali o swoich miejscach pracy, czasie wolnym, wycieczkach,  przeżyciach i pięknych wspomnieniach. Wszyscy uczestnicy byli zgodni w swoich wypowiedziach:

„Warto było wziąć udział w projekcie. Cieszymy się, że skorzystaliśmy z tej szansy”.

Obecne klasy drugie gorąco zachęcam do szlifowania języków niemieckiego i angielskiego. To właśnie do Was skierowana będzie kolejna oferta staży zagranicznych w maju 2016r. Natomiast przyszłoroczni absolwenci szkoły będą mieli szansę wyjazdu za granicę tuż po ukończeniu szkoły na 2  lub 5 miesięcy.

Koordynator projektu: Ewa Werra