Rozstrzygnięcie Powiatowego Konkursu na Projekt Okładki książki

Jak roku, uczniowie nasze szkoły brali udział w Powiatowym Konkursie na Projekt Okładki Książki. Z roku na rok, konkurs staje się coraz ciekawszy i przyciąga szerokie grono młodych czytelników, którzy chcą się pochwalić przeczytaną lekturą i przedstawić swoją wizję szaty graficznej okładki książki.

W tym roku I miejsce w kategorii szkół ponadgimnazjalnych, zdobyła uczennica klasy III a TE Małgosia Bruska. Warto przypomnieć, że rok wcześniej Małgosia zajęła II miejsce,  więc jest to znaczący sukces. Pozostali uczniowie – Patrycja Wichert z klasy I TS, Małgosia Wielewska z klasy I TŻ oraz Marcin Gross z klasy III a TE, co prawda nie zajęli żadnego miejsca, ale jak każdy z uczestników zostali uhonorowani dyplomami i drobnymi upominkami.

Serdecznie gratulacje dla Małgosi i  słowa pocieszenia dla pozostałych uczestników konkursu! Mam nadzieję, że spróbujecie swoich sił za rok w kolejnej edycji zmagań konkursowych.