Zespół Szkół Ekonomiczno-Usługowych im. Stanisława Staszica w Bytowie


              
Projekt - „Dobry zawód- lepsza przyszłość”
Informacja o projekcie Kompetentni na starcie
Remont i przebudowa sali do lekcji fizyki na salę do zajęć nauki gastronomii wraz z wyposażeniem w Zespole Szkół Ekonomiczno – Usługowych

Noc Matematyki

Już po raz trzeci z okazji Międzynarodowego Dnia Liczby Pi nauczyciele matematyki szkół ponadgimnazjalnych, gimnazjów i podstawówek zorganizowali Noc Matematyki. 17 marca w LO można było rozwiązywać matematyczne łamigłówki, zadanka, układać kostkę Rubika, grać w szachy, gry planszowe, próbować sił w sudoku, poznawać tajniki szyfrów i ludzkiego mózgu…

 

Na fanów kina czekał maraton filmów z królową nauk w roli głównej, a na głodnych słodycze, soki i Pi – zza. Nasi uczniowie Darianna Niklas i Maciej Hasulak zdobyli nagrody w konkursie plastycznym dotyczącym matematyki. Jak co roku Noc Matematyki przyciągnęła tłumy i po raz kolejny okazało się, że matematyka jest jednak po prostu fajna!!!!!

 

Comments are closed.