Zespół Szkół Ekonomiczno-Usługowych im. Stanisława Staszica w Bytowie


              
Projekt - „Dobry zawód- lepsza przyszłość”
Informacja o projekcie Kompetentni na starcie
Remont i przebudowa sali do lekcji fizyki na salę do zajęć nauki gastronomii wraz z wyposażeniem w Zespole Szkół Ekonomiczno – Usługowych

I TH zdobywa doświadczenie

Uczniowie klasy I TH od września zdobywają doświadczenie praktyczne w markecie Kaufland. Trzy lekcje w tygodniu spędzają pod bacznym okiem fachowców na sali sprzedażowej, w magazynie, w punkcie obsługi klienta.

Duże wrażenie zrobił czas spędzony na stanowisku kasowym. Obsługa kasy fiskalnej wymaga znajomości sprzedawanych produktów i refleksu. Nasi praktykanci zapoznają się ze strukturą i specyfiką stanowisk pracy sprzedawcy, planują rozmieszczanie towarów, uczą się pracy w zespole, ćwiczą łatwość nawiązywania kontaktów i komunikatywność.

Życzymy sukcesów w poznawaniu ścieżki kariery!

 

Comments are closed.