Zespół Szkół Ekonomiczno-Usługowych im. Stanisława Staszica w Bytowie


              
Projekt - „Dobry zawód- lepsza przyszłość”
Informacja o projekcie Kompetentni na starcie
Remont i przebudowa sali do lekcji fizyki na salę do zajęć nauki gastronomii wraz z wyposażeniem w Zespole Szkół Ekonomiczno – Usługowych

Teatr tańca – Kwieciste Gwiazdy

Teatr Tańca „Kwieciste Gwiazdy” w wykonaniu ukraińskiej grupy tanecznej – wychowanków Rodzinnego Domu Dziecka z miejscowości Kiwercy. Prezentowany przez nich program obejmuje 18 układów tanecznych  (tańce ludowe świata, balet klasyczny, tańce współczesne, towarzyskie, etiudy taneczne, taneczne inscenizacje bajek). Ogromną atrakcją, oprócz kunsztu młodych tancerzy, są piękne kolorowe stroje. Występy Teatru Tańca „Kwieciste Gwiazdy”, bo tak po polsku nazywa się grupa, budzą zawsze wielkie emocje u zgromadzonej publiczności.

Comments are closed.